שיחת ייעוץ מעשית לשיפור האתר

השקעת באתר, אבל ההשקעה לא חוזרת?

יש לך אתר קיים, אבל כבר שכחת ממנו כי בקושי מגיעות ממנו פניות (אם בכלל). אני בטוחה שהשקעת לא מעט בבניית האתר, וזה מאוד מתסכל שההשקעה לא החזירה את עצמה. אם זה המצב אצלך והיית רוצה לנסות לשפר את האתר שלך כדי להזרים אליו יותר לקוחות ולקבל ממנו יותר פניות, אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ מעשית שתעזור לשפר את ביצועי האתר שלכם.

יש לך אתר קיים, אבל כבר שכחת ממנו כי בקושי מגיעות ממנו פניות (אם בכלל). אני בטוחה שהשקעת לא מעט כסף בבניית האתר, וזה מאוד מתסכל שההשקעה לא החזירה את עצמה. אם זה המצב אצלך והיית רוצה לנסות לשפר את האתר שלך כדי להזרים אליו יותר לקוחות ולקבל ממנו יותר פניות, אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ מעשית שתעזור לשפר את ביצועי האתר שלכם.

איך זה קורה?

ממלאים שאלון של 5 שאלות לגבי האתר
1
שולחים לי דו"ח גוגל אנליטיקס (אם יש)
2
קובעים שיחת זום של שעה
3
אעזור לפענח את הדו"ח של גוגל אנליטיקס
4
בשיחה תקבלו רשימה של הצעות קונקרטיות לשיפור האתר
5
אשלח מייל עם סיכום ההמלצות לשיפור האתר + הקלטה
6
ממלאים שאלון של 5 שאלות לגבי האתר
1
שולחים לי דו"ח גוגל אנליטיקס (אם יש)
2
קובעים שיחת זום של שעה
3
אעזור לפענח את הדו"ח של גוגל אנליטיקס
4
בשיחה תקבלו רשימה של הצעות קונקרטיות לשיפור האתר
5
אשלח מייל עם סיכום ההמלצות לשיפור האתר + הקלטה
6

מה כלול בתהליך

3-5 קטגוריות קריטיות לשיפור האתר

המלצות לשיפור הקטגוריות הכי קריטיות שמשפיעות על האתר שלך, ומה עומד מאחוריהן

Action Items

תדעו בדיוק אילו שינויים כדאי להטמיע באתר כדי לשפר אותו

פענוח דו"ח Google Analytics

נשב ביחד על הדו"ח מהאתר 3 חודשים אחורה, ננתח אותו ונסיק מסקנות לשיפור

שיחת ייעוץ של שעה

שבה אנתח את האתר ואסביר בדיוק מה מניע גולשים לפעולה, ואילו שיפורים יכולים לגרום לגולשים לפנות אליכם

סיכום והקלטה

בסוף השיחה אשלח מייל מסודר עם ההצעות לשיפור האתר, ומכיוון שהשיחה תהיה גדושה בידע וטיפים לשיפור האתר, החלטתי לשלוח הקלטה שתוכלו להוריד ולשמור אצלכם

לקוחות מספרים

עפרה לוי
"כשביקשתי ממיכל לבדוק את האתר שלי ולראות איך אפשר להפוך אותו לאפקטיבי יותר, לא דמיינתי שזה יגדיל את החשיפה שלו פי שלושה(!) אבל זו היתה בדיוק התוצאה, וזה אחרי שלב ראשוני מאד של שינויים ב"מאחורי הקלעים" של האתר. במקביל מיכל הציעה עוד כמה וכמה רעיונות, ואין לי ספק שהחשיפה תגדל אפילו יותר אחרי שאיישם אותם."
עפרה לוי
יועצת ומאמנת עסקית

שאלות נפוצות

השירות יכול להינתן לכל אתר, ללא קשר באיזו פלטפורמה הוא נבנה. ההבדל היחיד הוא שאם תרצו שאעזור לכם לבצע את השיפורים, אוכל לעשות זאת רק באתרים שנבנו בוורדפרס.

כן. השירות מיועד לכל עסק שיש לו אתר ושהוא מרגיש שהאתר לא עומד בציפיות שלו: אין מספיק תנועה באתר, אין מספיק פניות, אין מספיק רכישות, זמן שהיה קצר באתר וכו'.

לאורך השנים, במטרה לבנות אתרים ממירים, שמתי דגש חזק על חווית משתמש, ורכשתי ידע טכני על מנת לבנות אתרים בצורה נכונה. הידע הזה עוזר לי להבין מה עובד או לא עובד באתרים.

הידע שיש לי על חווית משתמש עוזר לי לחוות את האתר ולהבין מה עובד בו טוב, ומה חסר בו על מנת לשפר את ביצועי האתר, כך שגם אם אין לך גוגל אנליטיקס, ניתן לקבל המון תועלת משירות הייעוץ.

השיפורים תלויים במטרות שחשובות לך מבחינת הביצועים באתר ובמטרות העסק שלך, בין אם זה עלייה בתנועה לאתר, משך שהיה באתר, שיפורים בשיעורי המרה, קידום אורגני וכו'. 

בעוד שחלק מהשינויים עשויים להוביל לשיפורים מיידיים, ייתכן שלאחרים ייקח זמן רב יותר להתבטא. בדרך כלל, ניתן להתחיל לראות תוצאות מוחשיות בתוך שלושה עד שישה חודשים, תלוי בטבע השיפורים.

אם יעלה עוד צורך, תמיד יהיה ניתן להיעזר בשירות שלי שוב, כדי להעריך את השינויים ולבצע עוד התאמות.
כמו כן, אני מציעה גם תוכנית תחזוקה שנתית שתספק לכם תמיכה קבועה ועדכונים תקופתיים, מה שיאפשר לשמור על אופטימיזציה רציפה ושיפור מתמשך של האתר.

בוודאי, אם האתר שלכם נבנה בוורדפרס באמצעות אלמנטור אוכל לעזור לכם להטמיע את השינויים באתר. אם האתר נבנה בפלטפורמה אחרת, תמיד תוכלו ללכת לאיש מקצוע אחר להטמעת השינויים.

בקשת שיחת ייעוץ לשיפור האתר

לפעמים כל מה שצריך זה לבצע שינויים קטנים כדי לשפר משמעותית את ביצועי האתר – כל מה שצריך זה למלא את הטופס, ואני אצור איתך קשר בהקדם.

מיכל ניימר - מיתוג ובניית אתרים בהתאמה אישית
מיכל ניימר - מיתוג ובניית אתרים בהתאמה אישית