מדיניות פרטיות

 • מיכל ניימר (להלן: "בעלת האתר") מכבדת את פרטיות המשתמשים בשירותיה, באמצעות אתר זה www.michalneimer.co.il (להלן: "האתר") או בכל דרך אחרת. בשל כך, החליטה בעלת האתר לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות של המשתמשים. מטרת מדיניות הפרטיות היא להסביר מהם נוהגי בעלת האתר ביחס למידע הפרטי אודות המשתמשים וכיצד משתמשת בעלת האתר במידע הנמסר לה על ידי המשתמשים או הנאסף על ידה בעת השימוש בשירותיה.
 • השימוש בשירותי בעלת האתר, באמצעות אתר בעלת האתר או בכל דרך אחרת, מעידים על הסכמתך למדיניות הפרטיות של בעלת האתר המפורטת להלן, ומהווים הסכמה בהתנהגות לאמור במסמך זה. לפיכך, אם אינך מסכים לתנאי/הוראה במסמך זה הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר בעלת האתר או בשירותי בעלת האתר בכל דרך אחרת.
 • המונחים במסמך זה, אשר לא הוגדרו במפורש במסגרתו, יפורשו בהתאם להגדרות שניתנו להם בתנאי השימוש
 • השימוש בלשון זכר הנו לצורכי נוחות בלבד והכתוב מתייחס באופן זהה ושווה לבני שני המינים.

המידע הנאסף

 • אנו אוספים סוגים שונים של מידע מתוך האתר או באמצעותו.
 • מידע שסופק על ידי המשתמש – כאשר אתה משתמש באתר, כמשתמש או כמבקר, אתה רשאי על פי שיקול דעתך הבלעדי להזין נתונים אישיים. כמו כן, אנו אוספים נתונים מסוג זה. דוגמאות לנתונים אישיים כוללים שם, דוא"ל, מספר טלפון ועוד. המידע נאסף בדרכים שונות, לרבות כאשר אתה נרשם לאתר, משתמש באתר, מפרסם מידע שלך, או פונה אלינו בדרך כלשהי. 
 • מידע שנאסף באופן אוטומטי – כאשר משתמש או מבקר משתמש באתר, אנו רשאים לרשום באופן אוטומטי מידע מסוים. מידע שנאסף באופן אוטומטי עשוי לכלול כתובת IP או כתובת התקן אחרת או מזהה, דפדפן אינטרנט ו / או סוג התקן, התאריכים והשעות של הביקור, הגישה או השימוש באתר וכן מידע נוסף. כמו כן, אנו עשויים לאסוף מידע לגבי אינטראקציה של אורח או משתמש עם האתר ועם הודעות דוא"ל. מידע כאמור נאסף באמצעים טכנולוגיים שונים, הן של בעלת האתר והן של צדדים שלישיים, כדוגמת חברת meta, חברת גוגל ואחרות.
 • ייתכן שתקבל את האפשרות לגשת לאתר או להירשם אליו באמצעות שימוש בשם המשתמש ובסיסמאות שלך עבור יישומים מסוימים המסופקים על ידי צד שלישי. בכך שאתה מאשר לנו להתחבר אל האתר המסופק על ידי צד שלישי, אתה מאשר לנו לגשת ולאחסן את שמך, כתובת דוא"ל, תאריך לידה, מין, עיר נוכחית, כתובת אתר של תמונת פרופיל ומידע אחר שהאתר צד שלישי מעמיד לרשותנו, וכן להשתמש בו ולחשוף אותו בהתאם למדיניות זו. עליך לבדוק את הגדרות הפרטיות שלך בכל אתר צד שלישי כדי להבין איזה מידע אתר זה מעמיד לרשותנו, ולבצע שינויים בהתאם. 
 • כדי לשפר את השירותים שאנו מציעים לך, אנו עשויים להחליט להרחיב את היכולות של אתר זה לקבלת מידע על המשתמשים בעתיד. אנו נעדכן את מדיניות הפרטיות הזו עם שינוי שיטות העבודה שלנו, על מנת לוודא שאתה מודע להתפתחויות בתחום זה.
 • כדי להשתמש בשירותי בעלת האתר (באמצעות אתר בעלת האתר או בכל דרך אחרת), יתכן שיהיה עליך להירשם כמשתמש. במסגרת הרשמה כזו אתה עשוי להידרש למסור מידע אישי כגון שם, דרכי התקשרות, כתובת דוא"ל, פרטי אמצעי תשלום ופרטים אישיים נוספים (להלן: "מידע אישי") לא ניתן יהיה להירשם לשירותי בעלת האתר ללא מסירת הנתונים המבוקשים בשדות החובה. ייתכן ובעלת האתר תבקש ממך רק מידע אישי מסוים הנחוץ לשירות אליו נרשמת ובעת רישום לשירות אחר תתבקש למסור מידע אישי נוסף.
 • בעת שימוש בשירותי בעלת האתר נאסף עליך מידע. חלק מהמידע עשוי לזהות אותך באופן אישי, כלומר שמך, כתובתך וכיו"ב. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. בין היתר, קיים מידע סטטיסטי ומצטבר. המידע יכול לכלול גם פרטים נוספים, כגון פרסומות שקראת, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, מידע אודות הדפדפן או המכשיר הנייד בהם עשית שימוש, מיקומך הגיאוגרפי ועוד. מובהר שלמרות שעל פי חוק אין חובה למסור לחברה את פרטיך האישיים, בעלת האתר לא תוכל לאפשר את שימושך בשירותיה אם היא לא תקבל אותם. פרטים אלו, כמו גם פרטי הפעולות שתבצע באמצעות שירותי בעלת האתר, יישמרו אצל בעלת האתר.

שימוש במידע

 • בעלת האתר משתמשת במידע שהיא אוספת, בין היתר, לצורך:
  תפעול שירותי בעלת האתר ופיתוחם וכן שיפור השירותים והתכנים המוצעים על-ידי בעלת האתר, יצירת שירותים או תכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים או ביטול שירותים או תכנים קיימים. המידע שישמש את בעלת האתר לצורך כך יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי שאינו מזהה אותך אישית;
  התאמת התוכן המוצג לך לתחומי ההתעניינות שלך;
  שליחת הודעות בדואר אלקטרוני, במסרונים (SMS) או בכל דרך אחרת, כדי להודיע לך, למשל, על שינויים בשירותי בעלת האתר;
  שליחת מידע שיווקי ופרסומי לרבות משלוח הצעות מסחריות (בכפוף לכל חוק רלוונטי), בין אם מדובר במידע של בעלת האתר ובין אם במידע שבעלת האתר מקבלת ממפרסמים אחרים. בעת ביצוע רישום לאתר ובעת מסירת פרטיך האישיים באתר, הנך נותן את הסכמתך המלאה לכך שישלחו אליך הודעות ומסרים שיווקיים כאמור. בכל עת עומדת בפניך האפשרות לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור, בפניה בכתב לבעלת האתר או בלחיצה על כפתור ההסרה בתחתית כל הודעה;
  יצירת קשר אתך במקרה הצורך;
  שימוש במסגרת פעולות שיווק של שירותי ומוצרי בעלת האתר המבוצעות על ידי בעלת האתר לקהל הרחב; 
  תיעוד התקשורת אתך, בין היתר, כדי לסייע בפתרון בעיות שאתה עשוי להיתקל בהן;
  ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים, לרבות מבלי להגביל, למפרסמים; 
  וכן , כל מטרה אחרת המפורטת במדיניות פרטיות זו או בתקנון.

קבצי Cookie

 • קוקיות הינן קבצים קטנים המכילים מידע הנשלחים אל הדפדפן או מכשיר הקצה שלך בעת ביקור באתרים מסוימים או בעת שימוש ביישומונים מסוימים. קוקיות עשויות להכיל פרטי מידע שונים, ביניהם מידע בדבר העדפותיך כמשתמש ופעילות שביצעת באתר. אנו משתמשים במידע שאנו אוספים באמצעות קוקיות לצורך תפעול שוטף של שירותי בעלת האתר, לאימות פרטים ואבטחת מידע וכדי לשפר את חווית המשתמש והאיכות הכוללת של השירותים שאנו מציעים.
 • אתה יכול בכל עת לחסום או למחוק את הקוקיות על ידי שינוי ההגדרות במכשיר הקצה באמצעותו אתה עושה שימוש באתר בעלת האתר כך שידחה את כל קבצי הקוקיות או שיודיע לך כאשר קובץ כזה נשלח אל מכשיר הקצה שלך. עם זאת, ככל שתעשה כן אזי חלק מהפעולות או השירותים שמציעה בעלת האתר עשויים שלא לפעול ללא אפשרות קבלת קוקיות וייתכן כי פרטיך האישיים לא ישמרו במכשיר הקצה ותידרש להזינם מחדש בעת ביקור חוזר באתר בעלת האתר.

מסירת מידע לצד שלישי

 • בעלת האתר אינה משתפת מידע אישי ומידע שנאסף על פעולותיך תוך כדי השימוש בשירותיה (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית) ולא תעביר מידע זה לצדדים שלישיים למעט באחד המקרים הבאים:
  התקבלה הסכמתך לכך;
  במקרה בו מסירת המידע נדרשת לצורך טיפול בבקשתך להעברת כספים באמצעות שירותי צד שלישי (דוגמת כרטיס חיוב, חשבון בנק וכדומה) ולצורך כך על בעלת האתר להעביר מידע מתאים לחברות כרטיסי חיוב אחרות כסולקות ו/או לבנקים השונים ו/או לגורמים מתפעלים מטעמם או מטעם בעלת האתר ו/או לצדדים שלישיים אשר באמצעות שירותיהם תבוצענה העברות כספים כאמור ו/או לכל גוף מוסמך על-פי דין, לרבות לגופים כאמור המצויים מחוץ לישראל כולל במדינות שרמת השמירה על הפרטיות בהן שונה מזו הנהוגה בישראל.
  במקרה בו נטלת חלק בפעילות תוכן של צד שלישי או בפעילויות משותפות לחברה ולצד שלישי, שאז יועבר לצד השלישי הרלוונטי המידע הדרוש לו לשם ניהול הפעילות הרלבנטית וליצירת או שמירת קשר אתך;
  במקרים בהם נאפשר לך לשתף את חבריך ברשתות חברתיות כגון פייסבוק (Facebook) בפעולות שתבצע באמצעות שירותי בעלת האתר, שאז הרשתות החברתיות עשויות להצליב את המידע הנ"ל עם המידע הקיים ברשותן דרך הפרופיל שלך ברשת החברתית;
  לצרכים סטטיסטיים – אנו מספקים מידע אישי לגופים או חברות שאנו נותנים בהם אמון כדי שיעבדו את המידע עבורנו לפי ההוראות שלנו ובאופן העולה בקנה אחד עם מדיניות הפרטיות שלנו. ככלל, ככל שלא ניתנה הסכמתך למסירת מידע אישי, מידע המועבר לצרכים סטטיסטיים אינו כולל פרטים מזהים, אשר צפויים לאפשר לצד השלישי לזהות אותך;
  במסגרת שירותי איסוף וניתוח מידע של צדדים שלישיים כדוגמת פייסבוק פיקסל, גוגל אנליטיקס וכדומה. 
  אם יתקבל בידי בעלת האתר צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או מידע אודותיך לצד שלישי ו/או אם הדבר יידרש, לדעת בעלת האתר, לצורך ו/או במסגרת כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים אם יהיו, בינך או בין צד ג' לבין בעלת האתר, ו/או במקרה שתפר או תנסה להפר את תנאי השימוש או תבצע, באופן ישיר או באמצעות גורם אחר, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, שאז תהיה בעלת האתר רשאית למסור את המידע לכל רשות מוסמכת; או
  בכל מקרה בו קיים היתר ו/או חובה על-פי דין למסור את הפרטים.
 • בנוסף, במקרה בו בעלת האתר תחליט להעביר את פעילותה (כולה או חלקה) לתאגיד אחר (להלן: "התאגיד הנוסף") היא תהיה רשאית להעביר לתאגיד הנוסף את המידע שנאגר אודותיך במערכותיה או כל מידע סטטיסטי שנאסף על ידה ובלבד שהתאגיד החדש אליו יועבר המידע יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

סודיות המידע

 • בעלת האתר מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה למערכותיה ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים בשירותיה. עם זאת, לא ניתן לשלול פריצה ו/או שיבושים באופן מוחלט. בעלת האתר נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. חרף האמור, תיתכן פגיעה בסודיות המידע, עקב מקרים שאינם בשליטת בעלת האתר או הנובעים מכוח עליון או מפעילות זדונית של צד שלישי.
 • בעלת האתר לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך, אם המידע יאבד, ייחשף או אם יעשה בו שימוש לא מורשה כלשהוא ולא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד בעלת האתר ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור, ואתה מוותר על כל תביעה כאמור.
 • מלוא המידע המוזן אל תוך האתר ומאגרי המידע מתוכם האתר שואב את המידע המוצג למשתמש מאוחסנים על גבי שרתים בישראל או בחו"ל.

שינויים במדיניות הפרטיות

 • מדיניות הפרטיות שלנו עשויה להשתנות מעת לעת. אם יבוצעו שינויים במדיניות הפרטיות שעניינם צמצום זכויותיך או שימוש שונה במידע האישי שמסרת, תפורסם על כך הודעה באתר בעלת האתר, או בכל דרך סבירה אחרת.
 • במידה ויקבע על ידי רשות או ערכאה מוסמכת שתנאי כלשהו מתנאי מדיניות הפרטיות אינו חוקי, אינו תקף או שאינו בר אכיפה, אזי התנאי האמור יותאם לדרישות הדין, כך שתוכנו יהיה תואם במידת הקירוב הגדולה ביותר למשמעות וכוונת התנאים המקוריים של מדיניות הפרטיות. ביטול או התאמה של סעיף ספציפי ממדיניות הפרטיות, בנסיבות המפורטות לעיל, לא יגרור אחריו פגיעה או שינוי ביתר הוראותיה ו/או בחלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי הערכאה המשפטית.

יצירת קשר

בכל שאלה או בעיה הקשורה למדיניות הפרטיות של בעלת האתר יש לפנות באמצעות פרטי הקשר המפורטים להלן:

מיכל ניימר
052-8797565
michal@michalneimer.co.il

תאריך עדכון אחרון: יוני 2023