הצהרת נגישות

מבוא

אתר זה הוקם ומנוהל על ידי מיכל ניימר. לבעלת האתר אין מחויבות בהנגשה ע"פ החוק, אך למרות זאת נעשו מאמצעים להנגישו לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה במתן שיוויון הזדמנויות לכל הגולשים.

אני רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל האזרחים ובשיפור השירות הניתן לאזרחים עם מוגבלות. לשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר, במטרה להקל את השימוש בו ולהפוך אותו לזמין יותר, ידידותי ונוח לשימוש עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

האתר מותאם לדפדפן כרום של חברת גוגל אולם ניתן לשימוש גם בדפדפנים הנפוצים האחרים.

אני מקפידה על כך שנכסיי הדיגיטליים עומדים בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 (להלן: "התקנות") ברמת AA, וכן, מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

כחלק ממאמץ ההנגשה, נעשה תיאור טקסטואלי לתמונות ואייקונים, שמירה על קונטרסט בין צבעים, הנגשת היררכיות כותרות ופסקאות, שימוש ב-aria label ובדיקת ציון הנגישות בכלים יעודיים.

לצורכי נגישות עבור עיוורים שמשתמשים בקוראי מסך כדי לגלוש באתרים, הוחלט שלא לשים סרגל הנגשה באתר מהסיבה העיקרית והחשובה שהוא חוסם את קורא המסך שלהם, ולא מאפשר להם לגלוש באתר כלל.

הבהרה

חשוב לציין, כי למרות מאמציי להנגיש את כלל הדפים והתוכן הנמצאים באתר, ייתכן שיתגלו אזורים, שירותים או תוכן באתר שלא הונגשו באופן מלא, וזאת עד אשר תושלם ההנגשה כמתחייב.

יש להדגיש שהתכנים באתר מתעדכנים ולעיתים בהיקפים גדולים.

אני פועלת כל העת על מנת לשפר את רמת נגישות האתר באופן מיטבי כחלק ממחויבותיי לאפשר בו שימוש עבור כלל האוכלוסייה, כולל בעלי צרכים מיוחדים.

יצירת קשר בנושא נגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, או שברצונכם לקבל מידע נוסף בנוגע לנגישות האתר, ניתן לפנות לרכזת הנגישות:

מיכל ניימר
052-8797565
michal@michalneimer.co.il

תאריך עדכון אחרון: יוני 2023